Perspektywy Women in Tech

Kolejna edycja Perspektywy Women in Tech została rozpoczęta! Największe tego typu prestiżowe wydarzenie w Europie odbywa się już po raz 7, ciesząc się co raz większym zainteresowaniem i działając z rosnącym rozmachem. W tegorocznej edycji bierze udział ponad 10 tysięcy uczestniczek! 

Perspektywy Women in Tech Summit 2024 stwarza możliwość wymiany doświadczeń wśród kobiet zajmujących się zawodowo branżą technologiczną. Projekt znacząco przyczynia się do budowania świadomości w szerokim spektrum zawodowym, propagowania dobrych praktyk rozwoju zawodowego i osobistego ze szczególną troską o równość i tolerancję.

Uroczystość otwarcia obfitowała w liczne wystąpienia m.in. Barbary Nowackiej, Minister Edukacji Narodowej; Krzysztof Gawkowski, Minister Cyfryzacji oraz Mark Brzezinski, Ambasador Stanów Zjednoczonych.

Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć  naszej Tech&cyberWomen Katarzyny Żółkiewskiej- Malickiej, Dyrektor ds. Bezpieczeństwa Informacji w Zeto Lublin. W ramach konferencji uczestniczyła ona w panelu dyskusyjnym w trakcie Women Community Meetup, gdzie podzieliła się swoimi doświadczeniami w pracy w cyberbezpieczeństwie, które pokazała z różnych perspektyw.

Powrót
Skip to content